GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası;

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Bireysel veriler ise asla paylaşılmamaktadır.

Ayrıca, güvenlik ile ilgili vakalarda araştırma yapabilmek ve kullanıcıların site yönetimini daha etkin yapabilmelerini saplamak gibi amaçlar ile kullanıcıların gerçek IP adresleri kayıt altına alınmaktadır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. TURKLOKASYON.COM adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir. .Kullanıcı Bilgileri Paylaşımı;

"TurkLokasyon" firması müşteri gizliliği ve korunması durumlarında hassas davranır. Hukuksal süreç oluşmadığı sürece kullanıcılar arasında herhangi bir bilgi, dosya, döküman paylaşımı söz konusu değildir. Gizlilik politikası ihlali durumları için hizmet sözleşmesinde yer alan madddeleri inceleyiniz.

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?