BANKA HESAP NUMARALARI

BANKA HESAP NUMARALARI


  • TÜRKLOKASYON TELEKOM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.
  • Şube Adı : E-5 Maltepe
  • Şube Kodu : 589
  • Hesap Numarası : 6296952
  • IBAN : TR11 0006 2000 5890 0006 2969 52


    Kredi Kartı & AMEX: Sistemimizde Visa, Master Card ve AMEX ile ödeme yapabilmeniz için 256 Bit SSL ile şifrelenmiş entegrasyonumuz bulunmaktadır. Online alışveriş ile ödeme bildirimi yapmadan ödemelerinizini sistem otomatik olarak algılanmaktadır ve hizmet teslimatı için işlemler hemen başlatılmaktadır.

    Paypal : Paypal ile ödeme yapabilmeniz için faturanız üzerinden sistem sizi paypal adresine yönlendiriyor ve paypal sitesi üzerinden bilgileriniz gizli kalarak ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. Paypal ödemeleri ödeme bildirimi yapmanıza gerek olmadan sisteme otomatik olarak yansımaktadır ve hizmet teslimatı için işlemler hemen başlatılmaktadır.


    Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Avea kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr’dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir.

    Avea Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

    TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

    Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?